Reklama
 • Czwartek, 19 grudnia 2013 (11:10)

  Mam tłustą cerę. Złuszczanie kwasami miało poprawić jej wygląd. Stało się odwrotnie: skóra się jeszcze bardziej błyszczy i pojawiły się na niej krostki. Co mam zrobić? Magdalena z Łomży

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 11 grudnia 2013 (11:05)

  Choć wszyscy mówią, że piegi dodają mi uroku, ja mam zdecydowanie inne zdanie. Chcę pozbyć się ich raz na zawsze! Czy to możliwe?

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 4 grudnia 2013 (12:05)

  Zmiksuj po dwie łyżki świeżej żurawiny i jogurtu oraz 2–3 plasterki banana. Maseczkę rozprowadź na twarzy i pozostaw na 15 minut. Po tym czasie zmyj letnią wodą. Twoja skóra będzie miękka i nawilżona.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 2 grudnia 2013 (11:00)

  Dobre efekty przynoszą zabiegi z użyciem specjalnych urządzeń (typu Facelab) wykorzystujące m.in. działanie podczerwieni (która podgrzewa skórę, co skraca włókna kolagenowe) i fal radiowych. Najlepsze efekty daje seria zabiegów.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 27 listopada 2013 (12:00)

  Doskonale od­świe­ża cerę. Działa także an­ty­sep­tycz­nie. Olej­ek miętowy zawiera fla­wo­no­idy, któ­re mają właściwości prze­ciw­za­pal­ne i ściągające. Gdy masz cerę tłustą, mieszaną i skłonną to tworzenia się wyprysków, miętę powinnaś mieć zawsze pod ręką w doniczce. Ze świeżych listków szybko przygotujesz ściągający tonik lub okład.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 20 listopada 2013 (08:05)

  Od kilku miesięcy walczę z przesuszeniem i łuszczeniem się skóry twarzy. Fluid i puder na kilka godzin wygładzają naskórek, ale po zmyciu makijażu znów wyglądam okropnie. Peeling, który kupiłam niedawno w drogerii, również mi nie pomaga. Może jest za słaby? Myślałam o dermabrazji, ale może istnieją inne, skuteczniejsze metody?

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 18 listopada 2013 (14:00)

  W cudowną moc zielonej herbaty wierzą słynące z alabastrowej cery Japonki. Popijają ją małymi łykami w ciągu dnia. W przygotowaniu odpowiedniego naparu ważna jest długość parzenia i temperatura wody (nie powinien to być wrzątek, lecz woda w temperturze 60-90°C). Herbatę najlepiej parzyć 3-8 min. Warto ją pić, można także przygotować z niej maseczkę i tonik.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 8 listopada 2013 (13:00)

  1. Cytrynowa parówka Do miski wlej litr wrzącej wody i wyciśnij do niej sok z dwóch cytryn. Następnie nachyl się nad naczyniem. Nie zapomnij nakryć głowy i ramion ręcznikiem tak, by para nie uciekała. Po dwudziestu minutach zabiegu przetrzyj twarz wacikiem nasączonym w oczyszczającym toniku. Zabieg powtarzaj raz w tygodniu. 2. Terapia pastą do zębów W miejscach, w których wągry pojawiają się najczęściej, posmaruj skórę pastą do zębów. Gdy pasta wyschnie, zmyj z twarzy jej p

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 31 października 2013 (12:06)

  Do przygotowania maseczki przygotuj 2 łyżeczki płynnego miodu, białko z jednego jajka i 2 łyżeczki soku z cytryny.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 31 października 2013 (12:06)

  Do przygotowania maseczki przygotuj kwaśne jabłko, np. antonówkę, łyżkę płatków owsianych i 3 łyżki gęstego jogurtu naturalnego.

  Czytaj więcej Komentarzy:0