Reklama
 • Środa, 8 stycznia (11:00)

  Chciałabym odmłodzić skórę przed świętami, bo zależy mi bardzo, by w tym roku wyjątkowo dobrze wyglądać. Koleżanka radzi mezoterapię, ja mam jednak wątpliwości, czy nie jest na to za późno, bo po takim zabiegu skóra potrzebuje podobno czasu, by dojść do siebie. Halina z Leżajska

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 23 grudnia 2013 (13:00)

  W jaki sposób? Po prostu smaruj je balsamem. Dzięki temu ich naskórek będzie wciąż gładki i elastyczny

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 19 grudnia 2013 (11:10)

  Nad ustami, na brodzie oraz policzkach zauważyłam pojedyncze ciemne włoski. To dla mnie bardzo krępujące. Jak mogłabym się ich pozbyć? Co mogę zrobić, aby więcej nie odrastały? Marzena z Gdańska

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 19 grudnia 2013 (11:10)

  Mam tłustą cerę. Złuszczanie kwasami miało poprawić jej wygląd. Stało się odwrotnie: skóra się jeszcze bardziej błyszczy i pojawiły się na niej krostki. Co mam zrobić? Magdalena z Łomży

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 11 grudnia 2013 (11:05)

  Choć wszyscy mówią, że piegi dodają mi uroku, ja mam zdecydowanie inne zdanie. Chcę pozbyć się ich raz na zawsze! Czy to możliwe?

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 4 grudnia 2013 (12:05)

  Zmiksuj po dwie łyżki świeżej żurawiny i jogurtu oraz 2–3 plasterki banana. Maseczkę rozprowadź na twarzy i pozostaw na 15 minut. Po tym czasie zmyj letnią wodą. Twoja skóra będzie miękka i nawilżona.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 2 grudnia 2013 (11:00)

  Dobre efekty przynoszą zabiegi z użyciem specjalnych urządzeń (typu Facelab) wykorzystujące m.in. działanie podczerwieni (która podgrzewa skórę, co skraca włókna kolagenowe) i fal radiowych. Najlepsze efekty daje seria zabiegów.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 27 listopada 2013 (12:00)

  Doskonale od­świe­ża cerę. Działa także an­ty­sep­tycz­nie. Olej­ek miętowy zawiera fla­wo­no­idy, któ­re mają właściwości prze­ciw­za­pal­ne i ściągające. Gdy masz cerę tłustą, mieszaną i skłonną to tworzenia się wyprysków, miętę powinnaś mieć zawsze pod ręką w doniczce. Ze świeżych listków szybko przygotujesz ściągający tonik lub okład.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 20 listopada 2013 (08:05)

  Od kilku miesięcy walczę z przesuszeniem i łuszczeniem się skóry twarzy. Fluid i puder na kilka godzin wygładzają naskórek, ale po zmyciu makijażu znów wyglądam okropnie. Peeling, który kupiłam niedawno w drogerii, również mi nie pomaga. Może jest za słaby? Myślałam o dermabrazji, ale może istnieją inne, skuteczniejsze metody?

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 18 listopada 2013 (14:00)

  W cudowną moc zielonej herbaty wierzą słynące z alabastrowej cery Japonki. Popijają ją małymi łykami w ciągu dnia. W przygotowaniu odpowiedniego naparu ważna jest długość parzenia i temperatura wody (nie powinien to być wrzątek, lecz woda w temperturze 60-90°C). Herbatę najlepiej parzyć 3-8 min. Warto ją pić, można także przygotować z niej maseczkę i tonik.

  Czytaj więcej Komentarzy:0