Reklama
 • Poniedziałek, 30 marca (13:05)

  Na czym polega zabieg anti-age z łyżeczkami? Kazimiera Wojtaszek (59 l.), Wałbrzych

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 30 marca (13:00)

  Wokół poprawiania urody w gabinetach narosło wiele mitów. Poznaj prawdę i nie bój się korzystać z tego, co w walce ze starzeniem się skóry oferuje medycyna estetyczna.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 12 marca (13:05)

  Rozświetlającą papkę przygotujemy z twarożku i posiekanej pietruszki, ugotowanego ziemniaka i śmietanki, plasterków ogórka... Już sam odpoczynek z taką maską podziała na cerę ożywczo jak... spacer po burzy. Gotowe maseczki tego typu to bomby odżywczo-nawilżające, które szybko poprawią wygląd cery. Ciekawostką są preparaty w postaci hydrożelowego płata ze składnikami, które znajdziemy w kremach rozświetlających.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 12 marca (12:05)

  Idealna do pielęgnacji cery tłustej i mieszanej. Łatwo ją przygotować i działa błyskawicznie, dlatego sprawdzi się, nawet jeśli na przygotowania do wyjścia mamy tylko kilkanaście minut. Ubijamy na sztywno białko. Dodajemy do niego kilka kropli soku z cytryny lub rozgnieciony miąższ z pomarańczy, delikatnie mieszamy, by piana nie opadła. Nakładamy na ok. 10 min, omijając okolice oczu. Zmywamy letnią wodą.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 11 marca (08:05)

  Najlepiej działają zabiegi pobudzające krążenie krwi (np. drenaż limfatyczny), specjalistyczne maski lub podkładki pod oczy ze składnikami rozjaśniającymi skórę, a także masaże zimnymi lub szklanymi pałeczkami. Efekt powinien być widoczny już po pierwszym zabiegu.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 10 marca (11:00)

  Amerykańska aktorka Scarlett Johansson, któ ra uwielbia naturalne kosme tyki, poprawia miodem manu ka koloryt cery. Jej przepis na maseczkę: umyj twarz ciepłą wodą, by pory się otworzyły. Nałóż na nią cienką warst wę miodu i odczekaj 15 mi nut. Potem zmyj ciepłą wodą.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 9 marca (13:00)

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 9 marca (13:00)

  Tradycyjny demakijaż Aby oczyścić cerę płynem micelarnym, wystarczy nasączyć nim płatek kosmetyczny. Oczyszczamy skórę kolistymi ruchami, zaczynając od środka twarzy (to pozwoli dłużej zachować ładny owal). Można potem od razu nakładać krem. Olejek, mleczko czy żel najlepiej aplikować na zwilżony wodą płatek kosmetyczny, by preparat się lepiej rozprowadzał. Potem natrzepujemy skórę tonikiem. Oczyszczanie pudrem Aby usunąć zanieczyszcz

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 9 marca (13:00)

  Nie masz czasu na gruntownie oczyszczające skórę zabiegi u kosmetyczki? Możesz uzyskać podobny rezultat dzięki akcesoriom do domowego użytku, opartym na nowoczesnych technologiach. Do wyboru mamy wibrujące szczoteczki i soniczne aparaty, opracowane z udziałem dermatologów. Elektryczne szczoteczki (na baterie) działają kilka razy skuteczniej niż zwyczajne mycie twarzy z użyciem żelu. W ciągu minuty perfekcyjnie usuwają makijaż i zanieczyszczenia z policzków, strefy T i podbródka. W zależn

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 9 marca (13:00)

  Po porannym odświeżeniu twarzy wykonaj kilka głębokich wdechów i wydechów. Na wdechu uciśnij opuszką wskazującego palca punkt energetyczny na wysokości lewego ucha, przy końcu policzka. Znajdujący się tam receptor odpowiada za rozświetlenie cery. Uciskaj go przez dziesięć sekund.

  Czytaj więcej Komentarzy:0