Reklama
 • Środa, 17 kwietnia 2013 (09:50)

  Zmiksuj pęczek natki pietruszki z dwiema łyżeczkami śmietany lub zsiadłego mleka. Wymieszaj. Połóż się i nałóż papkę na zamknięte powieki. Po 15 minutach zmyj ją letnią wodą. Maska delikatnie rozjaśni sińce pod oczami oraz zlikwiduje opuchliznę.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 17 kwietnia 2013 (09:50)

  Wybieram się na peeling kwasami owocowymi i chciałam się dowiedzieć, na co muszę się przygotować, tzn. jak długo skóra po zabiegu będzie się łuszczyć i jak ją pielęgnować - pyta 35-letnia Agata z Kalisza.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 17 kwietnia 2013 (09:50)

  Duże jabłko zetrzyj na tarce i zmieszaj z łyżeczką oliwy z oliwek oraz łyżeczką twarożku. Nałóż na twarz. Po 15 minutach zmyj buzię letnią wodą. Maseczka jabłkowa oczyści i odświeży cerę, wzmocni też naczynka. Jeżeli jednak twoja skóra jest wrażliwa, zachowaj ostrożność – kwas jabłkowy może ją podrażnić.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 12 kwietnia 2013 (11:51)

  Okolice oczu najczęściej pomija się przy stosowaniu domowych maseczek. Okłady ze świeżej natki pietruszki oraz napar z natki można stosować na skórę pod oczami, na powieki, a także na całą twarz. Pietruszka działa rozjaśniająco i kojąco – zmniejsza sińce pod oczami, pomaga na opuchnięcia powiek, łagodzi podrażnione spojówki.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 12 kwietnia 2013 (11:02)

  Zapobiegaj powstawaniu nowych pajączków i zmarszczek już podczas oczyszczania twarzy.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 11 kwietnia 2013 (12:27)

  Nabierz powietrze nosem. Następnie wypuszczaj je ustami, tak jakbyś chciała zdmuchnąć świeczkę. Weź oddech, zamknij usta i palcem wskazującym naciskaj policzki. Zrób to 8 razy. Głośno wymawiaj po kolei samogłoski: „a”, „o”, „u”, „e’, „i”. To samo powtórz od tyłu, czyli samogłoski „i”. Otwieraj przy tym przesadnie usta, rozciągaj je szeroko. Zrób ćwiczenie 10 razy. Śmiej się szeroko. Zrób buzię w „ciup” – raz z lewej, raz z prawej strony. Potem naciągnij górną wargę w dół na zęby, do góry

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 10 kwietnia 2013 (12:52)

  Garść ciemnych owoców obierz ze skórki i usuń pestki. Zgnieć widelcem, dodaj do nich łyżkę mąki ziemniaczanej lub miodu. Wymieszaj całość z żółtkiem. Maseczkę nałóż na twarz na 20 minut, a następnie zmyj letnią wodą. Nawilży skórę i przywróci blask poszarzałej cerze.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 10 kwietnia 2013 (12:52)

  Brzoskwiniowa gładka skóra i lekko zaróżowione policzki to marzenie każdej z nas. Pora je spełnić!

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 3 kwietnia 2013 (13:50)

  Istnieją dwa rodzaje zabiegu – igłowa i bezigłowa. Mezoterapia polega na wprowadzeniu w głąb skóry substancji aktywnych mających na celu jej odmłodzenie. Robi się to za pomocą zastrzyków cienką igłą lub wykorzystuje się fale elektryczne Zabieg wykonywany jest na skórze zwiotczałej, suchej i pozbawionej blasku. Zaleca się wykonanie serii 6-10 zabiegów w odstępach 2-3 tygodniowych w przypadku bezigłowej (cena serii ok. 600 zł) Metoda igłowa jest droższa (jeden zabieg kosztuje od 300 do 600 zł),

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 3 kwietnia 2013 (11:44)

  Pęknięte naczynko, podkrążone oczy, krostka, której wczoraj nie było, mogą się zdarzyć każdemu. Warto wiedzieć, jak je szybko zamaskować i jak pielęgnować skórę, by niespodzianki spotykały nas jak najrzadziej. Małgorzata Święczkowska

  Czytaj więcej Komentarzy:0